HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Fluidmaster, dünyanın bir numaralı rezervuar iç takım üreticisidir. Ürünlerimiz ABD ve İngiltere’de en yaygın kullanılan rezervuar valfleridir. Tüm rakiplerin toplamından daha fazla valfimiz kullanımdadır.  En iyisini isteyenlerin birinci tercihi olan Fluidmaster, yarım asırdan fazla bir zamandır rezervuar iç takımlarını, ileri mühendislik kullanarak geliştirmekte ve üretmektedir. Süregelen yenilikçiliğiyle tesisat sektöründe ikon haline gelmiştir. Global ölçekte, perakende, toptan ve OEM kanallarındaki işbirlikleri arttıkça üstün kalitesi  daha fazla müşteri tarafından anlaşılmakta  ve sektörün yenilikçi, lider tedarikçisi haline gelmektedir. 
 
Başarı hikayesi kurucusu Adolf Schoepe’nin azmiyle başlamıştır. Mevcut tuvalet teknolojisinin verimsiz ve güvenilmez olduğunu düşündüğünden, suyun basıncına karşı değil, basınçla birlikte çalışan bir doldurma grubu geliştirmek istemiştir. 1957’de  Schoepe’nin vizyonu, tuvalet sektöründe devrim yaratan Fluidmaster yenilikçi “pilot” doldurma grubu teknolojisi ile gerçekleşmiştir.   
 
Bugün, doldurma valfleri, iki kademeli boşaltma valfleri, flapperli boşaltma valfleri, contalar, tamir kitleri, şamandıralar, esnek bağlantı hortumlarından oluşan yıllık 100milyon ürün  90 ülkede, dünya nüfusunun %80’ine ulaşmaktadır.  Dünya genelinde Meksika, İngiltere, Hollanda, Slovenya, Slovakya, Türkiye, Çin ve Hindistan’da bulunan üretim tesisleriyle, kaliteden taviz vermeden, hızlı üretmekte ve pazara hızlı ulaşmaktadır.  
 
Türkiye operasyonu grup bünyesine 2015 Kasım ayında katılmıştır. İstanbul Tuzla’da bulunan 22,000m2 kapalı alana sahip tesislerinde, gömme rezervuarlar, kumanda panelleri, metal şaseler, doldurma ve boşaltma valfleri üretilmektedir.

 

©2018 - KEY TEKNİK YAPI MALZEMESİ SAN. ve TİC. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi